
Uczniowie z klasy 4i Karol Błaszczyk, Bartosz Grudzień i Michał Knurowski wzięli udział w III Ogólnopolskim Konkursie Filmowym “Przedsiębiorcze Nastolatki”. Zaangażowali się w przygotowanie filmu konkursowego i mieli okazję realizować projekt promujący kreatywność, przedsiębiorczość i rozwój młodzieży z całej Polski. Serdeczne gratulacje.
Opiekun zespołu: Agnieszka Mazurek
